Image

KARGO UÇAĞI KİRALAMA

We provide cargo transportation service in the world with cargo aircraft rental service.

HAVA TAKSİ KİRALAMA

Hava Taksi Kiralama Hizmeti ile Dünyada taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

HELİKOPTER KİRALAMA

Helikopter Kiralama Hizmeti ile Dünyada taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

HAVACILIK EĞİTİMLERİ

Havacılık Eğitimleri Hizmeti ile profesyonel havacılık hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal
ATL JET HAVACILIK

Kurumsal

2007 yılında Türk Hava Yollarında (THY A.O.) Harekat Koordinatörü olarak başlayan ve Havacılık sektöründe 14 yıllık tecrübenin akabinde Mustafa ATİLLA tarafından 2021 yılının ikinci çeyreğinde kurulan ATL JET Tarifeli ve/veya Tarifesiz Yolcu Uçağı &  Özel Uçak & Helikopter & Ambulans Uçak Kiralama ve Havacılık Eğitim ve Proje Danışmanlığı hizmetlerinde sizlere uzmanlık vermektedir.

Detay
ATL JET
HAVACILIK
2007 Yılından bu yana 14 Yıllık Tecrübe

Kargo Taşıdık

Uçuş Eğitimi Verdik

Uçaklarımız

Hizmet Alanlarımız

ATL JET HAVACILIK

Hizmetlerimiz

ATL JET olarak; Profesyonel ekibimiz ve tecrübesiyle değerli tüm kurum ve kuruluşlara havacılık konusunda danışmanlık sağlamaktayız. Özellikle Ege Bölgesinde ve talep ettiğiniz bölgede & bölgelerde siz değerli misafirlerimize her mekânın &bölgenin havadan izlenmesi, havadan fotoğraf ve video çekimi, Yolcu uçağı, hava taksi, hava ambulansı, Sıcak Hava Balonu ve havadan ilaçlama konularında danışmanlık ve uzmanlık yapmaktayız. Kurmasını planladığınız her türlü havacılık işletmesi için ihtiyaçlarınızın belirlenmesinden sonra; Siz değerli Müşterilerimize uygun hava araçlarının tespitinin yapılması, seçilen hava araçlarının ekonomi ve verimliliğinin belirlenmesi (yakıt, uçuş, bakım maliyeti vb.) sonrasında hava aracının işletilmesi ile ilgili tüm operasyonel problemlerin tespitinin yapılması, hava aracının yurtdışından satın alınması, satışı ve teslimatı, hava araçlarının kiraya verilmesi, satılması ve bakım konusunda koordinasyonun sağlanması, Şirketiniz için dokümantasyon hazırlanması (El Kitapları-Manuals) Yer İşletme (Yük ve Denge Kontrol), Kalite/Uyumluluk İzleme Yönetimi, Emniyet Yönetim Sistemi, Güvenlik Yönetim Sistemi, Uçak Kiralama, Heliport Yönetimi, Proje Yönetimi, Tip Eğitim ve Uçuş Eğitim hizmetlerinin verilmesi konusunda danışmanlık ve uzmanlık sağlamaktayız.

ATL JET HAVACILIK

Blog

Web Sitemiz Yenilendi.

Web Sitemiz Yenilendi.

ATL JET HAVACILIK website ara yüzümüz yenilenmiştir. Sizlerde bu yeni websitemiz hakkında görüşlerinizi / önerilerinizi veya şikayetlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Detay